Veterinarijos paslaugos

Mūsų viešbutyje dirba profesionalių veterinarų komanda. Galime atlikti nuodugnę gyvūno sveikatos apžiūrą, skiepijimą, įvesti poodinę mikroschemą. Jeigu Jūsų gyvūnui reikalinga nuolatinė veterinarinė priežiūra (leidžiami vaistai, insulinas, ar išrašytos geriamos tabletes) mūsų spacialistai pasirūpina, kad tai būtų atliekama laiku ir tiksliai pagal instrukciją. Gydytojai budi ir ekstra atvejais.

Skiepai

Jeigu atsitiko taip, kad pamiršote paskiepyti savo gyvūną ar turite kitokių pageidavimų veterinarinėms procedūroms atlikti – mūsų profesionali veterinarų komanda pasiruošusi padėti šias procedūras atlikti.

Kvalifikuoti specialistai

Visos viešnagės metu, Jūsų augintinis bus prižiūrimas mūsų kvalifikuotų veterinarijos specialistų, kurie stebės gyvūno sveikatą ir atsitikus nenumatytiems atvejams, nedelsdami suteiks veterinarinę pagalbą.

Dėmesys gyvūnui

Jeigu Jūsų gyvūnas atkeliauja pas mus turėdamas sveikatos problemų – tai nebėda mums! Pavyzdžiui, augintinis serga cukriniu diabetu ir jam privaloma stebėti cukraus kiekį kraujyje ar leisti insuliną – mes pasiruošę tokiam gyvūnui skirti didesnį dėmesį ir pasirūpinti juo tinkamai!

Žiūrėti kainas