Dresūra

Norite, kad Jūsų augintinis netinginiautų ir grįžtų namo su aukštuoju diplomu? Siūlome dresūros paslaugas, kurias teikia ilgametes patirtis turintys Baltijos kinologijos centro instruktoriai. Esant poreikiui, jie taip pat pakonsultuos ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Baltijos kinologijos centro šunų dresavimo mokykla

Daugiau nei 25 metai patirties dirbant su įvairių veislių, amžiaus ir sudėtingumo šunimis. Kinologija – tai subtilus mokslas, kurio neišmoksi perskaičius knygą ar peržiūrėjęs filmuotą medžiagą. Šios mokslo šakos atstovai tobulina savo žinias per patirtį, dalindamiesi informacija iš lūpų į lūpas su kitasi specialistasi dirbančiais šioje srityje. Nuolatos ieškome naujų ir tobulesnių būdų paruošti kiekvieną keturkoj. Mūsų įmonės instruktoriai – ilgametę patirtį turintys auginimo, auklėjimo, priežiūros, elgsenos ir dresavimo specialistai. Moderniausias dresavimo metodikas užtikrina nuolatinis bendradarbiavimas ir stažuotės su instruktoriais iš viso pasaulio. Pažadame, kad rezultatai ne tik atitiks kiekvieno Jūsų poreikius, bet ir pranoks lūkesčius.

Dresavimas pagal individualius poreikius

Galime pasiūlyti įvairias dresūros galimybes: darbas bendroje grupėje, asmeninė dresūra atvykstant pas Jus į namus, individualių treniruočių vedimas (Jūsų atostogų ar darbo metu), elgsenos koregavimas, dresavimo planų sudarymas pagal kiekvieno individualius poreikius (aktualu gyvenantiems užsienyje). Nuo dresūros pradžiamokslio iki pilno šuns paruošimo namams, darbui, parodoms ar paklusnumo varžyboms.

Platesnės dresūros galimybės

Siūlome labai platų dresūros spektrą, nuo paprasčiausio bendrojo paklusnumo – iki sudėtingiausių paieškų ar apsaugos pratimų. Kiekvienas gyvūnas yra individualus, skiriasi savo charakterio tipais, paklusnumu, prieraišumu, poreikiais, būtent dėl to jiems taikomi skirtingi dresavimo metodai. Jau per pirmąsias treniruotes galime parinkti būtent Jūsų šuniui tinkamus dresavimo metodus ir programas.

Žiūrėti kainas