D. U. K.

Kokios jūsų darbo valandos?

10-18h. Bet Jei pageidaujate, Jūsų gyvūną galime priimti/atiduoti Jums patogiu metu. Šiai paslaugai taikomas papildomas mokestis.

Ar mes galime apžiūrėti kambarį, kuriame gyvens mūsų augintinis?

Taip, galite tai padaryti bet kuriuo metu, darbo valandomis nuo 10 iki 18h.

Kada turėtume atvežti ar pasiimti savo augintinį?

Priėmimas ir gyvūnų išleidimas vyksta pagal taisykles, galiojančias visuose Europos viešbučiuose t.y. atvykimas po 13 val. ir išvykimas iki 12 val. Galimas ir kitas atvykimo/išvykimo laikas tačiau už tai imamas papildomas mokestis. Viešbučio priėmimo ir išleidimo laikas yra labai lankstus, esant poreikiui gyvūną galime priimti nors ir naktį, tačiau apie tai būtina susitarti iš anksto.

Ką daryti, jei negalime atvykti sutartu laiku?

Būtinai praneškite apie tai kaip galima anksčiau, kad galėtume rasti optimaliausią sprendimą. Mūsų viešbutyje sudaromas tikslus priėmimo ir išleidimo grafikas, todėl pranešdami apie pasikeitusią situaciją iš anksto, padėsite mums išvengti nepatogumų.

Ar dienos centras dirba 7 dienas per savaitę?

Dienos centras, kaip ir viešbutis, dirba 7 dienas per savaitę, nepriklausomai nuo valstybinių švenčių.

Kaip gyvūnai dažniausiai reaguoja į naują aplinką?

Kiekvieno gyvūno reakcija į naują aplinką yra labai individuali ir priklauso nuo jo charakterio. Vieni loja, kitiems pranyksta apetitas, dar kiti tampa hiperaktyvūs, jaučiasi kaip namie.

Ar reikia atvežti maisto?

Maistas įeina į viešbučio kainą. Viešbutis turi daug rūšių profesionalaus maisto, kurį pritaiko pagal gyvūno amžių, svorį bei veislę. Jei Jūsų gyvūnas yra su specialiais poreikiais – serga diabetu, gali ėsti tik savo maistą, nes yra alergiškas, atsivežkite savo maistą. Nuo to viešbučio kaina nesikeičia.

Ar turėtume atvežti savo augintinio daiktus (lovą, žaislus ir t.t.)?

Viešbutis pataria atvežti gyvūno lovą, pledą, guolį, kilimėlį ar tai, ant ko gyvūnas paprastai miega, nes Tai namais kvepiantis daiktas, kurio dėka, mūsų viešbutyje jis jausis ramiau bei saugiau. Jei turite savo mylimą žaislą – atsivežkite, prižiūrėtojai mielai juo naudosis, žaisdami su Jūsų šuneliu, jei neturite, nieko tokio, viešbutis žaislus suteiks.

Ar prieš atvykstant mano augintiniui reikia skiepų?

Taip, atvykdami nepamirškite su savimi turėti paso su GALIOJANČIAIS skiepais, kitu atveju, Jūsų gyvūnas nebus priimamas į viešbutį.

Kas atsitiks, jei mano augintinis staiga susirgs būdamas jūsų viešbutyje?

Nors ligų tikimybė labai minimali, bet jei Jūsų augintinis susirgtų, juo būtų labai gerai pasirūpinta. Už tai atsakingas kiekvieną dieną mūsų viešbutį vizituojantis veterinarijos gydytojas, kuris stebi ar Jūsų gyvūnui viskas gerai bei esant reikiamybei pritaiko medikamentus.

Ar mano šuo viešnagės metu turi būti su antkakliu?

Atvykstant patariame su šuneliu atsivežti ir vedžiojimo priemones, kad prižiūrėtojai galėtų pavedžioti, pažaisti. Kambariuose, pagal viešbučio taisykles, šunelis laikomas be antkaklio ar pavadėlio, kitaip tariant – laisvai.

Mes turime keletą augintinių. Ar jie gali gyventi viename kambaryje?

Dažnai pasitaikanti situacija, tai kartu gyvenantys augintiniai. Pagal Jūsų pageidavimą, jie galės gyventi viename kambaryje (viešbutis taiko nuolaidą) arba galėsime suteikti jiems atskirus kambarius.

Ar su mūsų augintiniu kas nors bus nakties metu?

Nakties metu Jūsų augintinius prižiūri viešbutyje įrengtos stebėjimo kameros bei budintis asmuo.

Ar šunys visa laiką prabūna tarp keturių sienų?

Tikrai ne. Viešbučio užduotis Jūsų šuneliui suteikti reikiamą dienos mocioną, tuo pasirūpina kvalifikuoti prižiūrėtojai. Šunys vedžiojami bei su jais žaidžiama 3 kartus per dieną, atsižvelgiant į šunelio poreikius, vedžiojimų skaičius mažinamas arba didinamas.

Turiu vos kelių mėnesių šuniuką ir skubiai reikia išvykti iš miesto, nuo kokio amžiaus galima palikti augintinį?

Viešbutyje negalioja augintinio amžiaus cenzas, todėl drąsiai galite palikti 4 mėnesių ar 10 metų šunelį.

Ar mano augintinis būtinai turi būti sterilizuotas?

Nebūtinai.